ارتباط با ما

۴ راهکار طلایی برای کاهش میزان بی دقتی در آزمون های آزمایشی

4 راهکار طلایی برای کاهش میزان بی دقتی در آزمون های آزمایشی

کنکور آزمایشی

۴ راهکار طلایی برای کاهش میزان بی دقتی در آزمون های آزمایشی

کنکور, کنکور سراسری, آزمون سراسری, آزمون آزمایشی,بی دقتی در کنکور,بی دقتی در آزمون ها,بی دقتی در جلسه آزمون

حتما شما هم یکی از داوطلبانی هستید که بارها سوال زیر را از خود پرسیده اید:

با وجود ساعت مطالعه بالا اما به دلیل بی دقتی های فراوان نتایج خوبی در آزمون های آزمایشی کسب نمیکنم. راهکار برطرف کردن این مشکل چیست؟

١-  لیست تمامی بی دقتی های خود را با که با استفاده از تحلیل آزمون پیدا کرده اید، یادداشت کنید و حتما شب قبل از آزمون های آزمایشی خود آن ها را مرور کنید تا ذهن شما نسبت به آن بی دقتی حساس شده و میزان بی دقتی های شما کاهش پیدا کند.

٢- نوع بی دقتی های خود را پیدا کنید، برای مثال اگر در محاسبات بی دقتی دارید،سعی کنید در ابتدا تمامی محاسبات را بنویسید تا بتوانید قسمت هایی را که در آن ها بی دقتی می کنید، پیدا کنید.

٣-  از چرک نویس های کوچک استفاده کرده و سعی کنید مرتب بنویسید. زیرا یکی از دلایل بی دقتی در آزمون های آزمایشی کمبود فضا برای محاسبات است به این صورت شما می توانید با تمرین کافی این مشکل را حل کنید.

۴- یکی از عوامل تأثیر گذار روی دقت، داشتن خواب کافی در طول روز است. روزانه ۶/۵ الی ٨/۵ ساعت مطالعه کرده و سعی کنید ساعت خواب و بیداری ثابتی داشته باشید.

بنابراین حتما لیست بی دقتی های خود را یادداشت کرده و با تمرین روش های افزایش دقت که در بالا ذکر شد بر بی دقتی های خود غلبه کرده و در آزمون سراسری نتیجه مورد نظر خود را کسب نمایید.

۱۹۲۰_doctors039day2018

منبع:گزینه دو

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در کنکور آزمایشی

بالا