ارتباط با ما

چه تست هایی، تست های علامت دار هستند؟

چه تست هایی، تست های علامت دار هستند؟

کنکور

چه تست هایی، تست های علامت دار هستند؟

تست زنی, تست زدن, تست زنی برای کنکور, تست زدن برای کنکور ,روش صحیح تست زنی تکنیک های تست زنی

سلام

۱- هنگام زدن تست های آموزشی، برخی از تست ها، متناسب با ویژگی های زیر علامتدار می شوند تا در زمان های مرور مجددا به آن ها پرداخته شود.

۲- از ویژگی اول تست های علامتدار این است که، شما نتوانید به تست مربوط را با اطلاعات جزوه و کتاب درسی خود، پاسخ دهید. در این حالت پاسخ تست را با استفاده از پاسخنامه بیابید و نکته آن را وارد خلاصه نویسی های خود نموده و تست را علامتدار نمایید.

۳- اگر تستی خارج از الگوهای متعارف تست زنی بود نیز، آن را علامتدار نمایید. این بدین معنی است که تا به حال با این نمونه تست ها آشنا نشده بودید. بنابراین این نوع تست ها را نیز علامتدار نمایید.

۴- برخی از تست هایی که نکته های بسیار مهم و جدیدی دارند را نیز علامتدار نمایید. همچنین نکته مورد نظر را حتما در خلاصه نویسی های خود وارد نمایید تا فراموش نشود.

۵- منبع کمک آموزشی مناسب در پیشرفت شما بسیار تاثیرگذار است. بنابراین حتما از منابع کمک آموزشی مناسب استفاده نمایید. کتب کمک آموزشی مناسب سطح شما است که ۲۰٪ از تست های آن علامتدار شده باشد.

بنابراین مطابق با ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، تست های کتب کمک آموزشی خود را علامتدار نمایید و همچنین فراموش نکنید که مجددا در زمان های مشخص این نوع تست ها را حل نمایید تا به تسلط مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در کنکور

بالا