ارتباط با ما

مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۱ از امروز آغاز می‌شود

مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور 1401 از امروز آغاز می‌شود

اخبار

مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۱ از امروز آغاز می‌شود

کنکور ۱۴۰۱ ,مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۱ ,ثبت‌نام کنکور ۱۴۰۱ ,کنکور ,کنکور سراسری, سازمان سنجش

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون سراسری ۱۴۰۱ از امروز آغاز و تا ۴ اسفندماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، متقاضیان‌ ثبت‌‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۱ در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مهلت تعیین شده یعنی از ۱۰ تا ۲۰ بهمن‌ماه موفق به دریافت کدسوابق تحصیلی نشده‌اند یا به هر دلیل دیگری نتوانستند نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند، می‌توانند در مهلت مجدد یعنی از امروز یک شنبه اول اسفندماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، داوطلبان می‌توانند از اول تا روز چهارشنبه ۴ اسفندماه منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. متقاضیانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده‌اند نیز درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کند.

* مغایرت در معدل قبولی را ملغی می‌کند

براساس این گزارش داوطلبان باید در درج معدل خود توجه داشته باشند، چرا که مغایرت در معدل، قبولی آنها را ملغی می‌‌کند، سازمان سنجش اموزش کشور پنج نوبت فرصت به داوطلبان می‌دهد تا معدل  خود را اصلاح کنند، در غیر این صورت در صورت مغایرت، قبولی آنها در کنکور ۱۴۰۱ ملغی می‌شود.

* افزایش ۴ درصدی داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته

در مرحله اول ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ شاهد افزایش ۴ درصدی داوطلبان نسبت به سال گذشته بودیم، تا کنون مجموعا بیش از یک میلیون و ۴۱۶ هزار داوطلب در پنج گروه آزمایشی برای کنکور ۱۴۰۱ نام‌نویسی کرده‌اند.

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در اخبار

بالا