ارتباط با ما

زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ اعلام شد

زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ اعلام شد

اخبار

زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ اعلام شد

کارشناسی ارشد,مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰, کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰,آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

سخنگوی سازمان سنجش از فراهم شدن امکان مجدد برای ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ خبر داد.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: با توجه به تصمیمی که در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که در تاریخ ۱۶ اردیبهشت به دلیل حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا اتخاذ شد، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در تاریخ‌های ۵ تا ۷ خرداد برگزار نمی‌شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده برگزاری این آزمون  به تاریخ‌های ۶، ۷ و ۸ مرداد موکول شد.

او ادامه داد: امکان ویرایش اطلاعات برای افرادی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده اند، ایجاد شد. اطلاعات ثبت‌نامی آن‌ها از سه‌شنبه، ۲۱ اردیبهشت لغایت شنبه، ۲۵ اردیبهشت در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان  قرار می‌گیرد.

زرین آمیزی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل، ویرایش آن‌ها اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش توضیح داد: به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که آن‌ها نیز در بازه زمانی مقرر، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحیه آن، بتوانند نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

زرین آمیزی بیان کرد: داوطلبان در این مهلت مجدد، مشمول هزینه تاخیر ۱۲۰ هزار تومانی در ثبت نام آزمون  کارشناسی ارشد نمی‌شوند.

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در اخبار

بالا