ارتباط با ما

دفترچه‌ سؤالات آزمون اختصاصی گروه علوم تجربی کنکور ۱۴۰۲ منتشر شد

دفترچه‌ سؤالات آزمون اختصاصی گروه علوم تجربی کنکور ۱۴۰۲ منتشر شد

کنکور

دفترچه‌ سؤالات آزمون اختصاصی گروه علوم تجربی کنکور ۱۴۰۲ منتشر شد

دفترچه‌ های سؤالات آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ با برگزاری آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی امروز پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ برگزار شد. آزمون اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی در ۴۱۷ شهرستان و بخش و یک هزار و ۹۵۵ حوزه فرعی در کشور برگزار شده است.

آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی صبح امروز پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ با حضور ۴۸۵ هزار و ۳۵ نفر برگزار شد.

دفترچه شماره ۱ آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی در سایت سازمان سنجش در لینک https://www8.sanjesh.org/download/1402/sar/qtir/tajrobi/tajrobi.pdf منتشر شده است.

دفترچه شماره ۲ آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی در سایت سازمان سنجش در این لینک https://www8.sanjesh.org/download/1402/sar/qtir/tajrobi/Tajrobi_note2.pdf منتشر شده است.

دفترچه شماره ۳ آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی در سایت سازمان سنجش در این لینک https://www8.sanjesh.org/download/1402/sar/qtir/tajrobi/Tajrobi-Note3.pdf منتشر شده است.

دفترچه شماره ۴ آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم تجربی در سایت سازمان سنجش در لینک https://www8.sanjesh.org/download/1402/sar/qtir/tajrobi/Tajrobi-Note4.pdf منتشر شده است.

در نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۴۳۶ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۸۷ هزار و ۴۲۰ نفر معادل ۶۱ درصد زن و تعداد ۴۳۲ هزار و ۱۶ نفر معادل ۳۹ درصد مرد هستند.

نتایج اولیه در مردادماه و نتایج نهایی در شهریورماه ۱۴۰۲ منتشر خواهد شد.

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در کنکور

بالا