ارتباط با ما

تست زنی یک مبحث بلافاصله بعد از مطالعه آن باشد یا چندین روز بعد؟

تست زنی یک مبحث بلافاصله بعد از مطالعه آن باشد یا چندین روز بعد؟

کنکور

تست زنی یک مبحث بلافاصله بعد از مطالعه آن باشد یا چندین روز بعد؟

تست زنی, روش صحیح تست زنی, تست زنی برای کنکور

سلام

١- بلافاصله پس از مطالعه مبحث مورد نظر خود تست و تمرین (حتی به مقدار کم) بزنید تا آموزش شما کامل شود.این همین تست زنی است که به آن تست زنی آموزش گفته می شود و بایستی بدون در نظر گرفتن زمان انجام شود و پاسخ هر تست بطور تک به تک مورد بررسی قرار گیرد.

٢-هدف از حل تمرین و تست زنی آموزشی، تکمیل آموزش شما است. بنابراین حتما در طول هفته و در واحدهای مطالعاتی خود تا بیشترین میزان ممکن، تمرین های آموزشی بزنید و هر هفته نسبت به هفته های قبل مقدار کمی پیشرفت کنید.

٣- برای دروس تمرینی مانند فیزیک و ریاضى ، قرابت معنایی، زبان فارسی، آرایه های ادبی، پیام آیان و روایات و احادیث دین و زندگی، درک مطلب عربی، کلوز تست و ریدینگ زبان انگلیسی و… باید بیشتر زمان واحد مطالعاتی خود را به تست زدن به عنوان ابزاری قدرتمند برای مرور مباحث خوانده شده، و برای مطالعه دروس خواندنی مانند قسمت های حفظی دروسی مانند شیمی، زیست شناسی و قسمت های توصیفی دروس عمومی ،بیشتر زمان  واحد مطالعاتی خود را به مطالعه بپردازید و بلافاصله پس از مطالعه تست بزنید.

بنابراین باید پس از مطالعه ، حل تمرین و تست زنی خود را آغاز کنید  و در هنگام تست زنی نکات مهم  را استخراج کرده و وارد خلاصه نویسی های خود نمایید تا فرآیند یادگیری شما تکمیل شده و بتوانید در آزمون های آزمایشی که در آنها شرکت می کنید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در کنکور

بالا