ارتباط با ما

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص: ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌‎ای سال ۱۴۰۰

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص: ثبت‌نام دوره‌هاي کارداني نظام جديد فني و حرفه‌‎اي سال 1400

اخبار

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص: ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌‎ای سال ۱۴۰۰

سازمان سنجش, سازمان سنجش آموزش کشور, ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌‎ای سال ۱۴۰۰

به اطلاع متقاضیان پذیرش در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفهای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیر انتفاعی در سال ۱۴۰۰ می‌رساند که «سامانه ثبت‌نام و انتخابرشته»، به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ فعال میشود؛
بر این اساس، ضرورت دارد که همه متقاضیان، در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق «دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخابرشته» وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به درگاه اطلاعرسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در سامانه برای پذیرش در این دوره‌ها اقدام کنند. با توجه به اینکه ثبت‌نام و انتخابرشته، همزمان در یک مرحله انجام می‌شود، متقاضیان میبایست با توجه به رشتهمحلهای اعلام شده در «دفترچه راهنمای ثبتنام و انتخابرشته»، نسبت به انتخاب و درج رشتهمحل‌های مورد علاقه خود در «سامانه ثبتنام و انتخاب رشته» اقدام کنند.
اطلاعیه تکمیلی و همچنین «دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخابرشته» این پذیرش همزمان با شروع ثبت‌نام، در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ در درگاه اطلاعرسانی این سازمان منتشر میشود. متقاضیان لازم است که برای اطلاع از جزییات شرایط و ضوابط پذیرش، دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه کنند. همچنین آزمون آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش در آنها به شیوه «با آزمون» است، در روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ برگزار خواهد شد.
ضمناً فهرست مجموعههای ثبتنامی با ذکر مشخصه «شیوه پذیرش» (جداول شماره ۱ و ۲) و «دیپلمهای مجاز به تحصیل در هر رشتهگرایش» (جدول شماره ۳) و منابع و ضرایب دروس ۵ مجموعه ثبت‌نامی پذیرش با آزمون (جدول شماره ۴)، به شرح ذیل این اطلاعیه که در سایت سازمان سنجش آمده است، برای اطلاع متقاضیان اعلام می‌شود.
 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در اخبار

بالا