ارتباط با ما

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره: تمدید پذیرش دوره‌‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» علمی – کاربردی مهر ۹۸

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره: تمدید پذیرش دوره‌‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» علمی - کاربردی مهر ۹۸

اخبار

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره: تمدید پذیرش دوره‌‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» علمی – کاربردی مهر ۹۸

سازمان سنجش,دوره‌‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» علمی – کاربردی مهر ۹۸

پیرو اطلاعیه‌ مورخ ۰۶/۰۸/۹۸، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلیدوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای«ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهر ماه سال ۱۳۹۸ (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌نام نموده یا ننموده‌اند)، می‌رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرک دیپلم خود در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محل‌ها مندرج در ذیل این اطلاعیه را، که در سایت سازمان سنجش آمده است، مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مراکز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد اعلام شده، از تاریخ ۰۲/۰۹/۱۳۹۸ لغایت ۱۰/۹/۱۳۹۸ به مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.
۱-کلیه متقاضیان باید­ دارای مدرک دیپلم نظام جدید آموزشی (فنی و حرفه‌ای، کار دانش و نظری) یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهار ساله یا شش ساله دبیرستان یا هنرستان) بوده یا حداکثر تا تاریخ ۳۰/۶/۱۳۹۸ نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند.
تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس برای نیمسال­ دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از سوی مؤسسه میسر باشد، ثبت‌نام از داوطلبانی که تا تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۸ مدرک تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌نمایند، با شروع تحصیل از بهمن‌ماه ۱۳۹۸ پس از ارایه مدرک مربوط، بلامانع است.
۲– کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۰۰۰/۲۷۵ (دویست و هفتاد و پنج) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.
نکته: کلیه متقاضیان لازم است که از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام در این مرحله، که در ذیل این اطلاعیه قرار گرفته است، پرینت تهیه نموده و آن را پس از تکمیل، به مؤسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارایه نمایند.
۳- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز یا واحد آموزشی متناسب با مدرک دیپلم خود، که در جدول شماره ۳ دفترچه راهنمای ثبت­نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده­ است (این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی است)، باشد. بدیهی است که در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از مؤسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچ‌گونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
۴- داوطلبان باید در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط، از  طریق مراکز و واحدهای آموزشی در خصوص کدرشته مورد علاقه خود توجه لازم را به عمل آورند و در این مورد، دقت کنند. بدیهی است که پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان، قابل تغییر یا تعویض نیست.
۵- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز، مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.
۶- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی  مهر ماه سال ۱۳۹۸ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش، برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال ۱۳۹۸ لغو و با او همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
۷- کلیه متقاضیان«مرد» باید در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه ­تحصیل نداشته باشند.
۸- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان، به صورت مشروط خواهد بود.
۹- داوطلبان ضرورت دارد که به شرایط و ضوابط اختصاصی رشته‌های تحصیلی و سایر موارد مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی  مهر ماه سال ۱۳۹۸ «مندرج در پایگاه اینترنتی این سازمان» توجه نمایند.
مدارک لازم برای ثبت‌نام:
۱- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×3 تهیه شده در سال جاری.
۲- تصویر شناسنامه و اصل آن برای مطابقت.
۳- تصویر کارت ملی و اصل آن برای مطابقت.
۴- اصل دیپلم کامل متوسطه یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء رییس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
۵- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضاء رییس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
۶- اصل فرم تاییدیه معدل برای فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
۷- گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل).
۸- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.
ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org یا با شماره‌ تلفن گویای‌: 42163 (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.
 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور 

 جداول و فرم پیش ثبت نام در سایت سازمان سنجش درج شده است. 

 

کنکور آسان است

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در اخبار

بالا